ПРО МАЄТОК

ЖК «Маєток Боздош» — це перший житловий комплекс сімейного типу з власною інфраструктурою, виконаний в оригінальному архітектурному стилі.

Теплі кольори фасаду, класичні декоративні елементи, ландшафтний дизайн території, нічна підсвітка комплексу, надійні та зручні вхідні групи створюють затишну атмосферу в нашому Маєтку.

Закрита пішохідна зона, простір для відпочинку, дитячий та спортивний майданчики, просторі та зручні планування надають Маєтку високий статус і створюють додатковий комфорт для мешканців.

Waypoint Map-32
РОЗТАШУВАННЯ

Маєток Боздош розташований на розі вулиць Володимирської та Баб’яка. В пішохідній доступності знаходяться:

Ужгородська Гімназія
Школа №8
Школа №19
Дитячий садочок №42
Дитячий садочок №12

Боздоський парк
ТЦ Токіо
Супермаркет Велмарт
Гіпермаркет Епіцентр
ТЦ Новий
Нова Пошта

Home-32

ВНУТРІШНІЙ ДВОРИК ВІЛЬНИЙ ВІД МАШИН

Закрита пішохідна зона, простір для відпочинку, ландшафтний дизайн території, дитячі, спортивні майданчики та інші розваги подарують Вам справжній комфорт.

28

ВИТРАТИ НА ОФОРМЛЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ

Замовником будівництва є житлово-будівельний кооператив, завдяки чому витрати при оформленні свідоцтва на право власності не перевищать 500 грн.

Floor Plan-64
РОЗУМНЕ ПЛАНУВАННЯ

Планування були розроблені з урахуванням потреб сучасного жителя України на базі європейських аналогів. Покупець не платить за зайві квадратні метри площі, що не використовуються, а лише за корисні.

28

ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Всі ціни на квартири є фіксованими у гривні. Гнучкі умови оплати та розстрочка від забудовника роблять житло доступним для кожного! Реалізацію квартир здійснює безпосередньо забудовник, що звільняє Вас від додаткових витрат на посередницькі послуги, які становлять в середньому 2-3% від вартості квартири.

Map Editing-32

ІНФРАСТРУКТУРА — ВСЕ ПОРУЧ

На території комплексу передбачена вся необхідна інфраструктура для комфорного проживання: продуктовий магазин, салон краси, тренажерний зал, аптека, стоматологічний кабінет, відділення банку, кафе, офісні приміщення та ін.